Про майданчик

E.Trade увібрала у себе все краще з досвіду реформ державних закупівель у Грузії. Адже співзасновниця E.Trade Манана Шургулая була директором департаменту Держаного агентства конкуренції та закупівель Грузії, де протягом 2010-2015 років успішно займалася виконанням реформи державних закупівель. Другий співзасновник компанії eTrade – українська IT компанія адаптувала весь грузинський досвід у реформі державних закупівель під реалії українського бізнесу. Так, у грузинсько-українському альянсі з'явився перший в Україні електронний майданчик, що робить закупівлі дійсно простими та доступними.


Хто ми є? Над безпекою E.Trade щодня працюють 15 грузинських та українських ІТ-фахівців. Вони постійно вдосконалюють продукт та разом з 5 аккаунт-менеджерами роблять все щоб ваша участь у державних закупівлях за допомогою eTrade була прозорою, зручною та максимально простою!


E.Trade: електронні закупівлі - це просто!

Компанія E.Trade – це молодий та клієнтоорієнтований електронний майданчик, який працює з державними закупівлями через систему Прозорро